KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759267
nr 1575 9267
Burt Olsson
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, "Herrar". Signerad, daterad -85. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram. 54x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:45:11
500 kr
600 kr
Burt Olsson
Läs mer om Burt Olsson